PC & Teknoloji Platformu

Facebook Toplu Duvar Beğenme Nasıl Yapılır?

Sosyal medya platformlarından biri olan facebook en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olurken kullanıcılarında beğeni merakı ön plandadır.Arkadaşları yada sosyal çevresinde beğenilerin önemli yeri bulunan kişilere basit ve kullanışlı yol göstereceğiz.

Bu işlem nedir ne işe yarar ondan bahsedelim öncelikle bu işlem facebook duvarınızda sürekli akıcı bir şekilde atılmakta olan durumları siz beğenmek zorunda kalmadan toplu bir şekilde hepsine beğeni atabilmenizi sağlıyor.Şimdi bu işlemi nasıl yapabilirsiniz bundan bahsedeceğim.

  • Öncelikle Google Chrome uygulaması yoksa tarayıcıyı indirmeniz gerekir.
  • İkinci adımda Facebook’a giriş yapıyorsunuz.
  • Sonra ise Facebook’ta gönderilerin paylaşıldığı duvarda F12’ye basıyorsunuz sağ tarafta konsol kısmı açılır.
  • Konsol kısmını açtıktan sonra aşağıdaki verdiğimiz kodu konsola girerek Facebook’ta durumları otomatik olarak beğenebilirsiniz.
  • Kod güvenlidir fakat sürekli kullanım halinde Facebook’tan uyarılar alabilirsiniz bunun için günün başlı zamanlarında  yapmanızı tavsiye ederiz.

Facebook Toplu Duvar Beğenme Kodu

var inputs = document.getElementsByClassName('UFILikeLink'); for(var i=0; i<inputs.length;i++){ inputs[i].click();}

 

Yukarıdaki kodu eksiksiz kopyalayıp konsola yapıştırdıktan sonra ENTER’a basarak işlemi başlatabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mali bey

tam deniyordum f12 ye basınca bu yazı çıktı bıraktım.

Dur!
BAVm77LaO9W.js:172
Bu, geliştiriciler için tasarlanmış bir tarayıcı özelliğidir. Biri sana bir Facebook özelliğini etkinleştirmek veya birinin hesabını ele geçirmek için bir şeyi kopyalayıp buraya yapıştırmanı söylediyse, bu bir dolandırıcılıktır ve bunu yapmanı söyleyen kişi sen bunu yaptığında senin Facebook hesabına erişebilecektir.
BAVm77LaO9W.js:172
Daha fazla bilgi için h ttps://www.facebook.com/selfxss adresine bak.

Özgür Uygun

Tarayıcıların java kodlarıyla ilgili uyarı vermesi normaldir. Kod sadece bir hareketi tekrar etmenize yarar. Ancak tarayıcılar tarafından spam olarak algılanabilmektedir. Kod zaten açık şekilde paylaşılmış durumda ve kısa bir kod. Bu tarz bir kodlar hesabınızın çalınması mümkün değildir.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x