PC & Teknoloji Platformu

Twitter Toplu Favori Nasıl Yapılır?

Bir çoğumuzun merak ettiği konulardan biri olan Twitter’da toplu favori nasıl yapılmaktadır diye çünkü herkesin karşılaştığı bir konu olduğu daha 2 saniye bile olmamış attığınızın tweet’i direk beğeni ile karşılanmasıdır.Bir çok sahte hesap üzerinde bu işlem yapılmaktadır sebebi takipçi kasıp hesapları satmak yada çok takipçi kasıp orjinal hesaplara çevirmek amacı göstermektedir.

Gelelim bu toplu favori işlemini nasıl yaparsınız kısmına aşağıda sırasıyla anlatıcağımız işlemleri sırasıyla takip ederek işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • Öncelikle Google Chrome uygulaması yoksa tarayıcıyı indirmeniz gerekir.
  • İkinci adımda Twitter’a giriş yapıyorsunuz.
  • Sonra ise Twitter’da gönderilerin paylaşıldığı duvarda F12’ye basıyorsunuz sağ tarafta konsol kısmı açılır.
  • Konsol kısmına aşağıda verdiğimiz kodu eksiksiz girip ENTER’a bastığınız zaman işlem başlar.
  • Kod güvenlidir fakat sürekli kullanım halinde Twitter’dan uyarılar alabilirsiniz bunun için günün başlı zamanlarında  yapmanızı tavsiye ederiz.

Twitter Toplu Favori Yapma Kodu

favyapiliyor = setInterval(function(){$(".favorited").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item.expanding-stream-item").remove(); var yeni_tweet =$(".stream-container").find(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").attr('data-item-count'); var tweet =$('.stream-items.js-navigable-stream >.js-stream-item.stream-item.stream-item.expanding-stream-item').length; if(tweet >0){$(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click() setTimeout(function(){$('.js-stream-item.stream-item.stream-item.expanding-stream-item')[0].remove();},500);} if(tweet <2&& yeni_tweet >0){$(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").click();} if ($('.alert-messages:not(.hidden)').css('top')==='46px'){ clearInterval(favyapiliyor);}},1000);

 

Yukarıdaki kodu eksiksiz kopyalamayı unutmayınız.

Subscribe
Bildir
guest

4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
cansu

konsol kısmı açılmıyor

Batu

Acaba mobilden bu mümkün nü

Özgür Uygun

Hayır mobil üzerinden yapamazsınız.

cenk

Teşekkürler

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

4
0
Would love your thoughts, please comment.x