PC & Teknoloji Platformu

Facebook’ta Sürekli Artan Kiwi İstekleri!

Son bir kaç gündür sürekli kullanıcılardan gelen davetlerin sebebi yeni bir uygulamanın ortaya sunulmasıdır.Sürekli facebook’ta artış gösteren Ahmet adlı arkadaşınızdan Kiwi oynamaya davet edildiniz diye bildirimler alırsınız.Bunun sebebi ise o istekleri size atarak hem uygulamayı görmenizi sağlıyorlar hem de davet eden kullanıcıları kolayca takip edebiliyorsunuz.

Uygulama kullanıcılar tarafından Ask.fm adlı uygulamaya benzetiliyor.Gerçektende çok benziyor ama Ask.fm’e göre daha çok gelişmişlik görülmektedir.Bunlara bir birinizi takip ettiğinizi görebildiğinizden gene diğer uygulamalarda olduğu gibi bilgilerinizi profil resminizi felanda değiştirebilme özelliği dahildir.Kiwi uygulamasına ister facebook hesabınızı bağdaştırarak ister mail adresiniz ile kayıt olabilirsiniz.Kullanıcıların oldukça ilgisini çeken Kiwi uygulaması kısa sürede yayılacak gibi görünüyor.

Kiwi’ ye üye olmak için Buraya tıklayınız!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x