PC & Teknoloji Platformu

Logitech G910 Orion Spark Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Logitech’in son mekanik klavyesi olan G910 Orion Spark Türkiye’de de satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Her geçen gün oyun dünyasında yeni nesil  tasarımları ve kalitesiyle ürünlerini piyasaya süren Logitech ailesi yeni ürünü olan G910 modelini 16.8 milyon renk destekleyen özel RGB aydınlatması, yazılım desteği ve kendine has tasarımı Romer-G mekanik anahtarıyla piyasadaki yerini aldı.

Yeni ürünü olan G910 her bir tuşu 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyorken sürekli bahsi geçen Romer-G anahtarlarıyla 1.5 mm’lik harekete geçme alanıyla rakip mekanik klavyelere göre %25’lik  daha hızlı bir tepkime süresi ortaya sürerek dikkat çekiyor.

Logitech-G910-Orion-Spark (2)

Logitech ekibi yeni ürünüyle %40’lık bir oranla piyasadaki mekanik klavyelere göre daha fazla aşınma süresi veriyor ve 70 milyon tuş darbesi ile piyasadaki rakiplerine meydan okumaya devam ediyor.ARX Control sayesinde klavyenizi oyundan oyuna farklı ayarlar ve tuş seçenekleri ile kontrol edebiliyorsunuz.Belirtmek isterim ki Logitech ailesini yeni ürünü olan Orion Spark pek çok İOS ve Android cihazını destekleyen ve ARX Control verilerine kolay ulaşımı sağlayan ve ekstra bir dışa çekilebilen tablaya sahip olmaklada kalmıyor programlanabilir “G” tuşları ve Türkiye satış fiyatı 749TL (KDV Dahil) ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x