PC & Teknoloji Platformu

Gameloft Siegefall iOS, Android ve Windows İçin Artık Ücretsiz!

Strateji ve tycoon oyunu olan Siegefall tüm platformlarda yayınladı.Son dönemde moda olan akıllı telefonlar oyunları ilede bağımlı yapmaya devam ediyor.Son dönemde karşılaşmış olduğumuz bir çok ücretli oyun ücretsiz hale getirilip kullanıcılara sunuluyor.Bunun sebebi ise oyunun az satılması değil daha çok kişinin indirip uygulamada aktif kalması ve uygulama içinde kapalı olan bir çok eşyayı vs. belirli ücretlere karşı satarak kullanıcılar için aktif hale getirmesinden ibarettir.

Her geçen gün bir birinden farklı bin bir çeşit oyun ile karşı karşıya gelebiliyoruz.Bunlardan kimisi paralı kimisi ücretsiz olabiliyor.Gameloft tarafından geliştirilen Siegefall oyunuda ücretsizler arasında yerini almış bulunuyor.Bir çok kişinin demesine göre Clash of Clans tarzında bir oyun çıkartıldığını gösteriyor ki ama telefon dünyası strateji tarzında çok aşırı abartılamadan yapılacağı için bir çok oyun bir birine benzerlik gösterebilir.Bu oyunda kendi köyünüzü kurup geliştiribiliyorsunuz hatta askerler çıkartıp rakipler ile savaş yapabiliyorsunuz.

Siegefall İndirmek İstiyorsanız

iOS için indirmek istiyorsanız BURAYA tıklayınız.

Android için indirmek istiyorsanız BURAYA tıklayınız.

Windows Phone için indirmek istiyorsanız BURAYA tıklayınız.

Fragman 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x