PC & Teknoloji Platformu

Online Kafa Topu Oyunu İnceleme!

Geçtiğimiz zaman içerisinde moda haline gelen İZMO ekibi tarafından geliştirilen Kafa Topu oyunu oldukça ilgi görmeye devam ediyor.Oyunda karşılıklı kaleler bulunmaktadır rakibinizle bir birinize çekişmeli bir şekilde gol atmaya çalışıyorsunuz.Bunu birde aynı ortamda arkadaşlarınızla yapıyorsanız daha da zevkli bir hal alıyor.Oldukça rekabetle oynanan bu oyun gün geçtikçe yayılmaya devam ediyor.

Oyunun içeriğinde para biriktirerek katılabildiğiniz maçlar veya ücretsiz olarak kapışabildiğiniz maçlar bulunmaktadır.Oyunda özel yeteneklerde bulunmaktadır hızla atılan vuruşlar yada kale büyütme gibi değişik özellikleri kullanabiliyorsunuz tabi ki bunları kullanırken 1 gol süresince aktif oluyorlar.Küçük boyutta oldukça zevkli olan bu oyun gün geçtikçe yayılmaya devam ediyor.Uygulamaya ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Android için indirmek istiyorsanız BURAYA tıklayabilirsiniz.

iOS için indirmek istiyorsanız BURAYA tıklayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Buran

Oyun müko

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x