PC & Teknoloji Platformu

GOM Player Nasıl Güncellenir?

GOM Player oldukça popüler ücretsiz çoklu dosya desteği bulunan bir medya oynatıcısıdır. İlk piyasaya çıktığı zamanlar bilgisayarları desteklerken günümüzde mobil uygulamasıylada oldukça geniş bir kitleye hizmet vermektedir. GOM Player ile tüm bilinen video dosya formatlarını sorunsuz çalıştırabilirsiniz. Altyazı desteği ve senkronizasyonu, diğer çoklu ortam oynatıcılarına göre oldukça başarılıdır. Özellikle Full HD çözünürlüğe sahip videoları, bilgisayarınızın ve mobil cihazlarınızda sorunsuzca izleyebilirsiniz. GOM Player uygulamanızı sürekli güncel tutmanızı tavsiye ediyoruz. Hem programda oluşan bugları hemde yeni eklenen özellikleri takip etme şansına sahip olacaksınız.

GOM Player Nasıl İndirilir?

Windows 7/8/8.1/10 işletim sistemli bilgisayarlarınız için GOM Player yükleyebilmek için gerekli setup dosyasını indirmek için indirme butonuna tıklayınız.

Mac OS X için henüz yayınlanmış resmi bir kararlı bir sürüm bulunmuyor. İnternet ortamında beta aşamasında sürümler var ancak kullanmak tamamen sizin tercihiniz olacaktır.

Android tablet ve telefonlar ile iOS tabanlı iPhone ve iPad’ler içinde resmi GOM Player uygulamasını indirme butonlarımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

GOM Player Nasıl Güncellenir?

Akıllı Telefonlar Üzerinde Gom Player Güncelleme:

Android tablet ve telefonlar ile iOS tabanlı iPhone ve iPad’lere GOM Player yüklemek için yukarıdaki indirme butonlarımızı kullanabilirsiniz. İlgili uygulama mağazasına yönlendirildikten sonra GOM Player’i akıllı cihazınıza yükleyerek güncelleştirebilirsiniz.

Windows Üzerinde Gom Player Güncelleme:

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza kurulum yapmanız için yapmanız gereken öncelikle yukarıda ki uygulamayı indirmek ve çalıştırmak olacak. GOM Player indirmek için yukarıdaki butonları kullanabilirsiniz. Daha sonrasında işlem basamaklarında özellikle dikkat etmeniz gereken 2 bölüm bulunuyor. Program yüklenirken sponsor olan firmaların eklentilerinide bilgisayarınıza kurup kurmayacağınız soruyor. Dikkat etmeden ileri diyerek devam ederseniz gereksiz eklenti veya programları da bilgisayarınıza kurmuş olacaksınız. Kurulum işlemi devam ederken aşağıdaki 2 penceredeki seçenekleri resimlerde gördüğünüz gibi seçerek devam etmenizi öneriyoruz.

Resimdeki işlemleri yaptığınızda sisteminize gereksiz olarak Yandex uygulamaları ve Goodgame Empire isimli gereksiz yazılım yüklenmeyecektir. Sonrasında işleminizi başarıyla sonlandırabilirsiniz. GOM Player yükledikten sonra çıkan tüm güncellemelerde otomatik olarak size uyarı verecek yükleyip yüklemeyeceğinizi seçmeniz isteyecektir.

Windows Üzerinde Gom Player Güncelleme (2. Pratik Yöntem):

GOM Player programını bilgisayarda güncellemek için diğer bir yöntem ise programın üzerinde herhangi bir noktaya sağ tıklayın. Açılan menüde en altlarda bulunan Güncellemeleri kontrol et seçeneğine tıklayarak uygulamayı güncelleyebilirsiniz. Ya da GOM Player hakkında seçeneğine tıklayarak açılan pencerede Güncelle butonunu kullanabilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

<b>YORUM YAP, FİKRİNİ BELİRT, BİZE KATKIDA BULUN :)</b>

avatar

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar