PC & Teknoloji Platformu

Google Nik Collection Plug-inleri Artık Ücretsiz

Fotoğraf çeken ve sonra çektiklerini photoshop üzerinde düzenleyenler için vazgeçilmez olan Google tarafından üretilen Nik Collection serisini bilmeyeniniz yoktur. Birçok fotoğraf düzenleme noktasında mevcut efektleriyle oldukça kullanışlı bir plugindir. Google tarafından 149 dolarlık fiyat etiketiyle tam sürümü satılmaktaydı. Google bir karar alarak 24 mart itibariyle Nik Collection uygulamasının tam sürümünü ücretsiz olarak kullanıcılarının hizmetine sundu. Ayrıca Google 2016 yılı içinde bu programın tam sürümünü satın alanlara paralarını geri iade edeceğini açıkladı.

google-nik-software-plugin

Uygulama bilindiği gibi Adobe Photoshop ve Adobe Photoshop Lightroom üzerinden rahatça kullanılabilmekte. Program kurulduktan sonra filtreleri Adobe Photoshop yada Lightroom içinde ki Nik Collection seçeneği altında bulabilirsiniz.

Nik Collection kullanabilmek için gerekli olan en düşük sistem özellikleri şöyle:

Mac:

  • Mac® OS X 10.7.5 ile 10.10 arası
  • Adobe Photoshop CS4 (HDR Efex Pro 2 için CS5) ile CC 2015 arası
  • Adobe Photoshop Elements 9 ile 13 arası (Photoshop Elements ile uyumlu olmayan HDR Efex Pro 2 hariç)
  • Adobe Photoshop Lightroom 3 ile 6/CC arası
  • Apple® Aperture® 3.1 veya sonrası

Windows:

  • Windows Vista®, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Adobe Photoshop CS4 ile CC 2015 arası
  • Adobe Photoshop Elements 9 ile 13 arası (Photoshop Elements ile uyumlu olmayan HDR Efex Pro 2 hariç)
  • Adobe Photoshop Lightroom 3 ile 6/CC arası

GPU Uyumluluğu:

NVIDIA GeForce 8 Serisi, GeForce 9 Serisi, GeForce 100 Serisi, GeForce 200 Serisi, GeForce 300 Serisi, GeForce 400 Serisi, GeForce 500 Serisi, ATI Radeon HD2000 Serisi, Radeon HD3000 Serisi, Radeon HD4000 Serisi, Radeon HD5000 Serisi, Radeon HD6000 Serisi.

Uyumlu kart yoksa GPU hızlandırma devre dışı bırakılır ve CPU kullanılır.

 

İçerisinde Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro ve Dfine gibi güçlü plug-inleri barındıran uygulamayı indirmek için sisteminize uyumlu sürümün indirme butonuna basmanız yeterli.

Google Nik Collection Windows Sürümü (1757 indirme ) Google Nik Collection Mac Sürümü (1096 indirme )

Yazılım sitemiz üzerinde barınmamakla birlikte orjinal Nik Collection sitesi üzerinden basitçe indirebilmeniz için tarafımızdan yönlendirilmektedir. Dileyen Google nin kendi sayfası üzerinden de indirebilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x