PC & Teknoloji Platformu

Google Play Store’den Uygulama Nasıl Yüklenir?

Son dönemde ellerden hiç düşmeyen akıllı telefonlar bir birinden farklı uygulamaları ile dikkatimizi üstüne doğru çekmeye devam ediyor.Akıllı telefonların işletim sistemlerinden biride android’tir.Android’li cihazlar için ücretli ya da ücretsiz uygulamalara ulaşabilmeleri için hizmet veren Google Play Store binlerce hatta milyonlarca uygulama ile hizmet veriyor.Farklı amaçları farklı işler için mevcut bulunan uygulamalar oldukça iş görür oluyorlar ve sadece telefon ekranından her yerde her türlü işinizi halledebiliyorsunuz.Dikkat edilmesi gerekilen konularda varda mağazada bir çok yararlı program varken bir o kadar da zararlı uygulama mevcuttur.Sahte ve kötü bir amaç taşıyan uygulamaları aldıkları yorumlardan anlıyabilirsiniz.

Google Play Store’den Uygulama Nasıl Yüklerim?

  • İlk olarak uygulamayı açınız.
  • Aramak istediğiniz oyun ya da uygulamayı bulmak için uygulamadaki sağ üst kısımdaki arama simgesine tıklayınız.
  • Aramış olduğunuz uygulamanın orjinal olanımı yoksa kopyası olup sahtelik taşıyan bir uygulama olduğuna dikkat ediniz.
  • Örnek olarak A isimli oyunu aradınız kurmak istiyorsunuz oyunun orjinal sürümünü bulduysanız YÜKLE seçeneği ile kurabilirsiniz.
  • Tabi ki birde ücretli uygulamalar bunları almak istiyorsanız SATIN AL seçeneğine tıklayarak nasıl ödemek istiyorsanız ücretini ödeyerek uygulamaya sahip olabilirsiniz.
  • Ücretli uygulamaların bir çoğunda DEMO sürüm mevcuttur.Ücretsiz olarak kısıtlı bir şekilde deniyebilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x