PC & Teknoloji Platformu

Youtube Canlı Yayınlara Başlıyor!

YouTube Live adı ile canlı yayın imkanı sunacak olan YouTube bilmiş olduğumuz üzere canlı yayınlarda favori olan Twitch için büyük bir rakip olacak gibi görünüyor.Gizli kaynaklardan alınmış bilgilere göre YouTube Live’da oyunlar ve E-Sporlar gibi önemli bir bölüm oluşturulacağı söyleniyor.

Bu işlerin mevcutlaşması halinde google hesapları ile youtube hesaplarını bağdaştıran kullanıcılar hem eğlenecekler hem de rahatlıkla para kazanacaklar gibi görünüyor.Online oyun yayını yapan kullanıcılar veya oyuncular için büyük çaplı bir organizasyon gibi görünüyor hem de yeni bir fırsat doğmuş olacak.Son dönemde artış gösteren E-Spor’un yükselişi Google tarafından başlatılan bu proje oldukça ilgi görecek ve E-Spor projeleri Google sayesinde daha da önemli yerlere ve projelere imza atıcak gibi görünüyor.

Google ekibi oyun yayınları sektörüne hızlı giriş yapacak gibi görünüyor ve geçtiğimiz yılda Amazon tarafından milyon dolarlara alınan Twitch için büyük bir rakip geliyormuş gibi görünüyor.Konu hakkında henüz net bir açıklama yok umarız E3’te gerekli açıklamalara yapılır.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x