PC & Teknoloji Platformu

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme

Instagram en popüler sosyal medya araçlarından birisi. Hali hazırda çoğu akıllı telefonda kullanıldığını söyleyebiliriz. Instagram Windows 10 için kullanılabilir bir uygulama yayınladı. Ancak bu uygulama üzerinde fotoğraf paylaşımı hariç diğer tüm işlemler yapılabilmekte. Windows 10 ve öncesi sürümlerde fotoğraf paylaşmak için ise farklı bir tavsiyemiz olacak. Bluestacks programını yükleyerek bilgisayarınızda Instagram ve diğer tüm Google Play Store üzerindeki uygulama ve oyunları yükleyebilirsiniz.

Instagram’a Bilgisayar’dan Nasıl Girerim? Bilgisayardan Instagram Kullanmak

1- Bilgisayarımızda android uygulamaları çalıştırmak için kullanacağımız programın ismi Bluestacks. Bluestacks programının güncel versiyonunu indirmek için butonu kullanabilirsiniz BlueStacks (1729 indirme)

2- Bluestacks programını indirdikten sonra çalıştırarak kurulum işlemlerini tamamlıyoruz. Kurulumu yaptığınız klasörü dilediğiniz yeri ayarlayarak programın o klasöre kurulmasını ayarlayabilirsiniz.

3- Program yüklendikten sonra çalıştırıyoruz. Program Google hesabınızla giriş yapmanızı isteyecek. Google bilgilerinizle giriş yapıp gerekli izinleri verdikten sonra işlemlerimize devam ediyoruz. Telefon kurulumu yapar gibi tüm işlemleri bitiriyoruz.

4- Bluestacks kurulumu bittikten sonra normal ekran karşımıza geliyor. Play Store uygulamasına çift tıklıyor ve çalıştırıyoruz.

5- Google Play Store uygulaması arama kısmına girerek yüklemek istediğimiz Instagram uygulaması ismini yazarak aratıyoruz. Ve daha sonrasında uygulamayı Bluestacks içerisine yüklüyoruz.

6- Uygulamayı kurduktan sonra telefonunuzda olduğu gibi Instagram uygulamasını çalıştırarak kolayca kullanabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x