PC & Teknoloji Platformu

Instagram’da Çoklu Oturum Nasıl Açılır?

İnstagram günlük hayatımızın bir parçası durumunda. Arkadaşlarımızla ya da takipçilerimizle çektiğimiz fotoğrafları paylaşmak için popüler olarak kullandığımız uygulamaların ilk sırasında yer alıyor. Birden fazla hesap kullanan kullanıcılar artık tüm hesaplarını instagram üzerinde çalıştırabilir. Çoklu hesap desteği sayesinde özellikle işyeri sahibi olup işyerleri için instagram hesabı açanlar kolayca hesapları arasında geçişler yapabilir.

INSTAGRAM’DA ÇOKLU HESAP AÇMA NASIL YAPILIR?

Var olan Instagram hesabınızla beraber telefonunuza yeni bir hesap daha eklemek istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar şu şekilde!

  • Instagram uygulamasını açıyoruz
  • Ayarlar menüsüne girin ve menü sonuna doğru gidip Hesap Ekle seçeneğine dokunun!
  • Karşınıza standart Instagram giriş ekranı gelecek. Burada ister yeni bir hesap açabilir isterseniz de var olan diğer Instagram hesabınızın kullanıcı ve şifresini girerek hesap ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

INSTAGRAM’DA HESAPLAR ARASI GEÇİŞ NASIL YAPILIR?

Instagram’da yeni bir hesap ekledikten hesaplar arasında geçiş yapmak için yapmanız gerekenler.

  • Instagram uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ altta ki profil butonuna parmağınızı basılı tutuyorsunuz
  • Açılan pencerede geçiş yapmak istediğiniz hesabı seçerek kullanmaya başlıyoruz.

INSTAGRAM’DA ÇOKLU HESAP NASIL İPTAL EDİLİR?

Eğer instagramınızı yine eskisi gibi tek kullanmak istiyorsanız kolayca diğer hesaplardan çıkış yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Ayarlar menüsüne girerek en altta bulunan ….. hesabından çıkış yap şeklindeki hesaptan çıkış yapmak.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x