PC & Teknoloji Platformu

Ion Belt ile Artık Telefonunuzu Kemerinizden Şarj Edebilirsiniz!

Geçtiğimiz son dönemde sürekli gelişmekte olan teknoloji yeni yeni ürünlerle dikkatimizi çekmeye devam ettikçe bizleri şaşırtmayada devam etmektedir.Her geçen gün yenilenen teknolojiyede bir yenisi daha eklenmiş bulunuyor.Kemeri bir çok kişi hayatında önemli bir yer edinmişken binlerce tür ve çeşitte modeli bulunan kemer artık bir teknolojik ürün olarakta kullanılabilecek.Bu nasıl olacak diye sorar iseniz ” Ion Belt ” adlı bu icat hem kemer işlevi görürken hemde telefonlarınızı şarj etme işlemini yapabileceksiniz.

Bir çok kıyafetinizin bir parçası olan kemer artık hem kıyafetinizin hem de telefonunuzun bir parçası olmaya başlayacak.Pratik bir sistem olarak tasarlanan bu kemer ekstra bir parça taşımadan telefonunuzun şarj ömrünü doldurarak hayatınızda önemli bir yer almayı düşünüyor gibi duruyor. 3000mAh değerinde batarya taşıyan bu kemer ayrıca deriden üretilmiştir.

ion-belt

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x