PC & Teknoloji Platformu

Mobil Crowdfire Uygulaması Ne İşe Yarar?

Uygulamanın asıl amacına giricek olursak son dönemde takipçi merakı yayılırken bunlardan iki tanesi ise en popüler olarak bildiğimiz twitter ve instagram’dır.Bu platformlar üzerinde insanlar bir birlerini takip ederek gönderilerini görebiliyorlar kimi de paylaştıklarının ilgi görmesi üzerine yoğun takip edilebiliyor.Asıl konumuza gelelim eğer birini takip ettiyseniz bu uygulama sayesinde sizi takibi bırakanları ya da sizi bir süredir takip eden kullanıcıyı dikkat etmeden atladıysanız takip etmeniz için size önerir.

Kısaca söylemek gerekirse uygulama sayesinde kendini uyanık sanan kişileri kolayca temizleyebilirsiniz.Uygulama sadece bunlara yaramıyor spama düşen kişileri ya da sahte profil şüphesini çeken hesaplarıda size bildiriyor.Uygulamaya sahip olmak için telefonunuzdan mağaza’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Uygulama’nın ismi JustunFollow iken Crowdfire olarak değiştirildi.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x