PC & Teknoloji Platformu

Outlast 2 Geliyor!

Outlast’ın ilk serisinden sonra oldukça yayıncıların ve youtuber’ların ekmek teknesi haline dönüşen oyuna bir de geçtiğimiz zamanlarda DLC eklenmişti.Outlast oyuncularına ve bu işten oyun oynayarak para kazananlara yeni bir ser ile sürpriz geliyor.Uzun zamandır haberinin çıkması beklenen 2. seriye artık net bir karar verilmiştir.

Outlast‘ın geliştiricisi olan Red Barrels Games, bir gün öncesinde resmi Twitter adresinde “Tomorrow” diyerek bir tweet atmıştı.Atılan tweet’in yeni bir haber olduğu çok net belliydi ve bu duyurunun Outlast 2 için bir yeni adım olduğunu açıkça anlaşılmıştır.

Atılan tweet’in çevrilmesine göre yapılan açıklamada “Oyunculara acı çektireceğiz ve Outlast 2 ile inancınızı test edecek ve sizi yapılabilecek en akıllıca şeyin delirmek olduğu bir yere götüreceğiz” gibisinden bir açıklama oyunun ilk seriye göre daha korkunç ve akıl oyunlarıyla karşımıza çıkacağı çok nettir.Ayrıca sadece bunla kalmayacak oyunda psikolojik baskılarda yer alacak gibi gözüküyor.

Red Barrels tarafından paylaşılan Outlast 2 Teaser videosunu gelin hep birlikte izleyelim.Teaser’da pek bir şey bulunmasada 2. serinin logosunun gösterilmesi oyununda yeniden piyasaya bir seriyle çıkacağının kanıtıdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x