PC & Teknoloji Platformu

Call of Duty Film Oluyor!

FPS oyunları arasından en iyi olarak aklımıza gelenlerden biride Call of Duty serileri olmuştur.Dönemimizde artık teknoloji ileri bir seviye’ye geldiği için bir çok firma oyunu çıkarmakla kalmıyor artık filmlerinide çekmeye başladı.Call of Duty ekibinin son oyunu olan Black Ops III daha yeni piyasaya çıktığı halde milyonlar oynamaya başlamışken filmi çıkınca nasıl bir kitle sinemaları dolduracak kafaları çok net karıştırıyor. Activision ve Blizzard’ın ortak kuruluşu Activision Blizzard’ın yeni firması olan Activision Blizzard Studios adında film stüdyosu kurulmuştur.

Yeni kurulan Activision Blizzard Studios adındaki şirket tarafından ilk yapılacak filmin CoD serisi üzerinde yapılması bekleniyor buda Call of Duty oyunlarının her geçen vakit heyecanlarının artmasına sebebiyet oluyor.Film hakkında düşünülebilecek en önemli şeylerden biride hangi serisine uyarlanarak bir film ortaya sunulabilir tabi ki eski dönem savaş hikayelerinin olduğu seriler değilde yeni döneme ait yani gelecekteki dönemlere uyarlanabilir bir film bizi bekliyor olabilir.Tabi ki sadece bunlarla değil oyunun en efsane karakterlerininde film de yer alması oyuncuları filme bağlayacak bir konudur.

Şirketin yeni kurulması üzerine film yapılması güzel bir olayken bu gibi konular pek kolay değilir filmin senaryosunun yapılmasını planlanması derken filmin çıkması gene bir kaç yılı bulabilir ama bu da beklentiyi pek düşürcek gibi görünmüyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x