PC & Teknoloji Platformu

Photoshop Nedir?

[yasr_visitor_votes_readonly size="small"]

Photoshop nedir öncelikle bir tanıyalım sonra temel bilgilerini sizlere sunacağız. Photoshop öncelikle bir temel tasarım programıdır bu tasarımlar tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olarak çizilen işlerdir. Çalışma alanı olarak oldukça fazla alana yayılan Photoshop özellikle fotoğrafçılar ve grafik tasarım işleriyle uğraşan kişilerin ekmek teknesi haline gelmiştir.

Photoshop ile çektiğiniz resimleri yada düzenlemek istediğiniz görselleri kolaylıkla program hakkında bilginiz varsa hayal gücünüze göre istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.Bununlada kalmayıp fotoğraftaki eksikleri giderme, hata varsa hataları düzeltme, yüzünüzdeki yaraları görmek istemiyorsanız onları temizleyip maskeleyerek daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Burda saydıklarımız sadece Photoshop ile yapabileceğiniz konulardan bir kaçıdır. Aşağıdaki görsellere göz atarak Photoshop ile yapılmış sadece bir kaç görsele göz atarak neler yapabileceğinize bakabilirsiniz.

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

<b>YORUM YAP, FİKRİNİ BELİRT, BİZE KATKIDA BULUN :)</b>

avatar

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar