PC & Teknoloji Platformu

YouTube Red Nedir?

Günümüzün en çok kullanılan ve en sevilenler arasında olan video izleme sitelerinden biri olan YouTube, artık yeni özelliği ile yeni bir hizmet sunmaktadır.YouTube‘nin kazancının artması için Google tarafından getirilen bu özellik kullanıcılar tarafından belirli bir ücret karşılığı videolarda reklam ile karşılaşmama gibi ve bunun yanında bir kaç yeni özellik ile kullanıcılara YouTube Red hizmete sunulmuştur.

YouTube Red ilk olarak Amerika’da aktif hale gelmiştir.Uygulama henüz yeni olduğu için yeni ödeme seçenekleri ile bir çok ülkeye yayılacak gibi görünüyor.Bir çok ülkede olmadığı gibi ülkemizde de halen aktif bir özellik değildir.10 Dolar gibi bir ücret ile kullanıma aktif hale gelen bu uygulama bir çok ülkede 10 Dolar’a eşit miktarlarda aktif hale getirilir diye düşünüyoruz.

YouTube Red, kullanıcılara reklamsız YouTube kullanabilme, videoları çevrimdışı kullanıcıya özel oynatabilme,videoları arkaplanda oynatabilme(mobilde çok iş görür) birde bunların yanında ücretsiz olarak Red paketinde ücretsiz olarak Google Play Müzik kullanabilme deneyimini sizlere sunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x