Skype Açılmıyor mu?

0
730

Ücretsiz anlık mesajlaşma, görüntülü sohbet uygulaması olan Skype son günlerde kullanılmakta zorlanıldı gibi görünüyor.Skype kullanıcılarının bir çoğu oturumunun açılmaması gibi bir sorunla karşı karşıya kaldılar peki skype neden açılmıyor?

21 Eylül Pazartesi günü benzer bir sıkıntı yaşanmış bir çok kullanıcı sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getirmişti.Son günlerde kısa süreli bağlanmama sorunları olsada kullanıcılar tereddüte girmiş gibi görünüyor.Kullanıcılar Skype kapandımı yoksa saldırayamı uğruyor gibi sorularla düşüncelere kapılmış gibi görünüyordu.

Skype neden açılmadığı ile ilgili yetkililer tarafından henüz resmi bir açıklama gelmemiştir.Microsoft tarafından yapılan yenilemeler ve sunucu değişiminden dolayı kaynaklacak sorunlar olabilir fakat kullanıcılar tarafından geliştirilen yöntemler ile Skype’a erişim sağlamayı deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki yöntemleri deniyerek Skype’a erişim sağlamayı deneyebilirsiniz.Ne de olsa kimi kullanıcı erişim sağlıyamazken kimi kullanıcı sağlıyabiliyor.

skype-açılmıyor

YORUM YAP, FİKRİNİ BELİRT, BİZE KATKIDA BULUN :)

avatar