Ana Sayfa Vodafone Funtoonez Aboneliği İptali [Çözüldü]

Vodafone Funtoonez Aboneliği İptali [Çözüldü]

Çözüldü11.39K GörüntülemeMobil
0
0 Yorum

Yanlışlıkla çıkan reklama “evet” onayıyla beraber Funtoonez adlı oyun sitesinden telefonuma (05 ****) gelen mesajda; mobil faturanıza yansıtmak istediğiniz Vodafone mobil ödeme işleminiz başarı ile gerçekleşmiştir. Hemen ardından iptal fun yazıp 3544 ‘e gönderdim. Aboneliğiniz iptal edilmiştir mesajı gelmesine rağmen hattımdan kesilen 14 TL abonelik ücretlerinin iade edilmesini talep ediyorum. Bu aboneliğin iptali ile ilgili mesaj attım. Bu abonelik iptal olmamışsa iptal edilmesini istiyorum. Ne yapmalıyım?

Cevaplanan soru
[Toplam:79    Ortalama:3.5/5]
0

Operatörünüz aracılığı ile Funtoonez tarzı servislere üye olmanız halinde belli bir ücret kesilebilir hesabınızdan. İptal etmediğiniz sürecede yenilenecektir.

Funtoonez Servis aboneliklerini nasıl iptal edebilirsiniz?

  • Size gönderilen sms uyarısındaki telefon numarasıyla abonelikten çıkabilirsiniz. Fakat ücretinizi geri alamayabilirsiniz bu yöntemle.
  • İptal edildiğine dair onay mesajı gelmez ise operatörünüzü arayarak servisle ilgili şikayetinizi dile getirip iptal etmesini isteyiniz.
  • Hala bir çözüm yolu bulamadıysanız BTK’ya hem bu servisi hem operatörünüzü şikayet etmeniz en kesin sonucu almanızı sağlayacaktır. BTK şikayetini nasıl yapabileceğinizi BTK İzinsiz SMS ve Mail Gönderim Şikayeti yazımızdan inceleyebilirsiniz.
  • En son olarak bu servisle ilgili operatörünüze uyarı çekerek dava açacağınızı ve yasal süreç başlatacağınızı iletin. Gerekirse yasal süreçten çekinmeyiniz. Maalesef mahkeme kararı çıkmadıkça operatörler bu sahtekarları engellemeyecek.

İptal ettirseniz bile ücretinizi geri ödemeyebilirler. (BTK şikayetleri hariç)

İstemediğiniz aboneliklerden uzak durmak için:

  • İnternette dolaşırken aniden açılan tam ekran reklamlara dikkat edin. Kesinlikle büyük boyda açılan hiçbir reklamdaki butona tıklamayın ve anında sayfayı kapatın. Tek bir butona tıklamakla böyle sorunlar yaşanıyor.
  • Mobil hattınızın mobil ödemesini kapatın. Eğer nasıl kapatabileceğinizi bilmiyorsanız buraya göz atınız. Telefon Hattında Mobil Ödeme Nasıl Kapatılır?
en iyi cevap seçildi
0
Enes Düzenli(anonim) 1 Yorum

Kardeşim babamda oldu ama ben iptal yazıp yolladım iptaliniz olmuştur dedi bidaha keser mi acaba???

cevap üstüne yorum yapıldı

İptal mesajı geldiyse sorun olmayacaktır. Zaten artık BTK bununla ilgili ciddi tedbirler alıyor. İlgili yazımıza göz atabilirsiniz. https://www.pcbilimi.com/cepte-abonelik-magduriyetine-onay-zorunlulugu-geliyor/

0
Enes Düzenş(anonim) 0 Yorum

eyw kardesim saolasın :D

Cevabınızı yazın.