Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Captcha Click on image to update the captcha.

Soru & Cevap Sayfamıza Hoşgeldiniz

Daha önceki soru cevap sistemimizin kullanıcılar için kullanışsız olmasından dolayı sistem değişikliğine gitmiş bulunmaktayız. Artık sistemimize sosyal medya veya mail adresinzle kolayca üye olarak dilediğiniz soruyu sorup, sorunuza verilen cevaplardan daha kolay haberdar olabilirsiniz. Sizde sorunuzu sorun cevabınızı birlikte arayalım.

Discy Son Soru

Anonim

WordPress blogumda son günlerde bazı 404 hataları kaydettiğini farkettim. Linklerin sonunda /undefined yazıyor. Link bağlantısına tıklandığı anda ise ilgili yazıya yönlendirilme olmayıp 404 hatası aldığını farkettim. Bunu nasıl çözebilirim?

Anonim

Google Chrome’u tüm ayarları tüm yer ilimleri ile silip temiz bir yükleme yapabilir miyim? Google chrome kullanıyorum uzun zamandır. Ama son zamanlarda açık olan oturumları birden bire kapatıyor. Gmail gibi hesaplarımı sürekli tekrar açmak istemiyorum. Kaldırıp tekrar yüklediğimde yer imleri ...

Anonim

WordPress içine dosya aktarmaya çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. Nasıl çözebilirim? WordPress’ten İçe Aktar Üzgünüz, bir hata oluştu. Dosya boş. Lütfen daha zengin bir şeyler yükleyin. Bu hata php.ini dosyanızda yüklemelerin engellenmiş olmasından ya da post_max_size değerinin upload_max_filesize değerinden küçük olmasından da ...

Anonim

Star TV Whatsapp ihbar hattı telefon numarası nedir? Star TV Whatsapp ihbar hattı telefon numarasını bilen var mı? Star TV ile nasıl Whatsapp üzerinden irtibata geçebilirim?

yaramazsari

Merhaba Google chrome web tarayıcısının console bölümünde sayfa yenileme kodu çalıştırmak istiyorum bu kod zamanlı ve kendini tekrar edebilecek bir kod olması gerekiyor web’de yabancı forumlarda bu şekilde bir kod buldum bu kod 1 dakika içerisinde sayfayı yeniliyor fakat tekrar zamanı ...

Anonim

Cep telefonumda, bilgisayarımda özellikle Google araması yaparken tradeadexchange virüsü sorunu yaşamaktayım. tradeadexchange.com isimli bir yere yönlendiriliyorum? Sorundan nasıl kurtulabilirim? Türk Telekom kullanmaktayım çözüm bulamadım henüz.

Anonim
Anonim

Yatırım Fonu Ne Demek? Profesyoneller tarafından yönetilen ve alışılmışın dışındaki yatırım türlerinden biri olan yatırım Fonu Ne Demek?