Anonim

Content Club abone iptali

merhabalar oğlumun internette gezinirken oyun indirmek için girdiği siteye telefonumu kullanarak abone olmuş. mobil sadece oyun adlı sitenin msjına cevap vermiş ve abonelik başlatıp mesajı silmiş. Aboneliği iptal etmek için neyapmam lazım. ayrıca content club denilen site hiç alakasız bir şekilde abonelik başlatmış o nasıl iptal edilir. telefonu mobil ödemelere kapattığım zaman int bankacılığından fatura ödemesi yapabilecekmiyim teşekkür ederim

Paylaş

8 Answers

 1. Content Club isimli uygulama son zamanlarda insanların başına dert olan sorunlardan birisi. İstenmeyen abonelik sayesinde faturalara ek ücretler eklenerek tahsil ediliyor. Bu istenmeyen servisten çıkmak için aşağıdaki yöntemleri denemeniz gerekmektedir.

  • Cep telefonunuzdan iptal Content Club yazarak 3544‘e mesaj gönderip servisin iptalini sağlayın. Size gönderilen sms uyarısındaki telefon numarasıyla abonelikten çıkabilirsiniz. Fakat ücretinizi geri alamayabilirsiniz bu yöntemle.
  • İptal edildiğine dair onay mesajı gelmez ise operatörünüzü arayarak servisle ilgili şikayetinizi dile getirip iptal etmesini isteyiniz.
  • Hala bir çözüm yolu bulamadıysanız BTK’ya hem bu servisi hem operatörünüzü şikayet etmeniz en kesin sonucu almanızı sağlayacaktır. BTK şikayetini nasıl yapabileceğinizi BTK İzinsiz SMS ve Mail Gönderim Şikayeti yazımızdan inceleyebilirsiniz.
  • Yaşadığınız yerde bulunan Tüketici hakem heyetine başvuruyu deneyiniz.
  • En son olarak bu servisle ilgili operatörünüze uyarı çekerek dava açacağınızı ve yasal süreç başlatacağınızı iletin. Gerekirse yasal süreçten çekinmeyiniz. Maalesef mahkeme kararı çıkmadıkça operatörler bu sahtekarları engellemeyecek.

  İptal ettirseniz bile ücretinizi geri ödemeyebilirler. (BTK şikayetleri hariç)

  İstemediğiniz aboneliklerden uzak durmak için:

  • İnternette dolaşırken aniden açılan tam ekran reklamlara dikkat edin. Kesinlikle büyük boyda açılan hiçbir reklamdaki butona tıklamayın ve anında sayfayı kapatın. Tek bir butona tıklamakla böyle sorunlar yaşanıyor.
  • Mobil hattınızın mobil ödemesini kapatın. Eğer nasıl kapatabileceğinizi bilmiyorsanız buraya göz atınız. Telefon Hattında Mobil Ödeme Nasıl Kapatılır?
  • Bu tarz sorunlarla ilgili BTK şikayetini nasıl yapabileceğinizi BTK İzinsiz SMS ve Mail Gönderim Şikayeti yazımızdan inceleyebilirsiniz.
 2. iptal contentclub yazip 3544 e gonderin aboneliginiz iptal olur

 3. Bana 4 club diye bir siteden devamlı açık ve porno resimler videolar geliyor.siteye göndermeyin diye kaç kere şikayet ettim ama hala göndermeye devam ediyor.engelleyemiyorumda.ne yapabilirim

 4. #
 5. kardesim abonelik olmus hic haberim yok iptal etmek istyorum yardimci olurnusunuz

 6. Bende yazıp gönderdim arkadaslar ama abonelik yok dese bile faturam 126 tl olmuş, var mi yok mu nasil ogrenebilirim

Leave an answer

Leave an answer