PC & Teknoloji Platformu

Türk Telekom mobil internet bağlantı sorunu?

Türk Telekom’un mobil internet bağlantısı çöktü. Türk Telekom kullanan çoğu kullanıcı sabah saatlerinden bu yana mobil internete bağlantı sağlamakta erişim sorunları yaşıyor. Kullanıcıların büyük bir bölümü hala akıllı cihazlarıyla bağlantı kurarak internete bağlanabilmiş değil. Bugün sabah itibariyle Türk Telekom hatlarında başlayan bağlantı sorunları kısa sürede Türkiye çapındaki birçok kullanıcının sorunu oldu. Akıllı telefonlarından ve tabletlerinden mobil veri açıp internet bağlantısı aracılığı ile internete erişmeye çalışanlar ya bağlantının hiç sağlanamadığını ya da oldukça yavaş olduğunu dile getiriyor.

20.01.2017 Türk Telekom’un mobil internet bağlantısı çöktü.

Türk Telekom tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmazken, sosyal medyada müşteri hizmetleriyle konuştuklarını belirten bazı kullanıcılar sorunun ülke çapında yaşandığını ve ne zaman giderileceğinin şu an için belirsiz olduğunu ifade ediyorlar. Twitter’da yer alan mesajlara bakılırsa problemin bazı bölgeler için kademeli olarak giderilmeye başlandığı anlaşılıyor.

Telefonların 4.5G mobil internet hizmetinde görülen aksaklıkların halen devam ettiği dile getiriliyor. Türk Telekom’un resmi destek hesabı olan “TTDestek” ise mobil internet sıkıntısıyla ilgili gelen tweetlere cevap vermeye devam ediyor ancak henüz net bir bilgi alınabilmiş değil.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x