PC & Teknoloji Platformu

Twitter Toplu Takip Nasıl Yapılır?

People holding mobile phones are silhouetted against a backdrop projected with the Twitter logo in this illustration picture taken in Warsaw September 27, 2013. Twitter Inc, the eight-year-old online messaging service, gave potential investors their first glance at its financials on Thursday when it publicly filed its IPO documents, setting the stage for one of the most-anticipated debuts in over a year. Picture taken September 27. REUTERS/Kacper Pempel (POLAND - Tags: BUSINESS TELECOMS LOGO)

Bir çok fake hesapta yada orjinal hesapların takipçi sayısını arttırmak için kullanılan kodu sizlerle paylaşacağız.Bu kod ne işe yarar ve nasıl kullanılır bunları siz anlatacağız.Kod öncelikle günde kolayca 1.000 kişiyi takip edebilmenizi sağlar buda nasıl olur öncelikle ona değinelim her hangi bir takipçi yüksek olan hesaba girersiniz takip edilenlerin yada takip edenlerin kısmında sayfayı aşağıya doğru çekersiniz konsola girdikten sonra kod otomatik olarak günlük limite gelene kadar takip eder.Hadi gelin hep birlikte kod için neler yapmanız gerekiyor aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek kolayca yapalım.

  • Öncelikle Google Chrome uygulaması yoksa tarayıcıyı indirmeniz gerekir.
  • İkinci adımda Twitter’a giriş yapıyorsunuz.
  • Twitter’da her hangi bir takipçisi yüksek profilin takipçilerinde sayfayı aşağıya doğru sürükledikten sonra F12’ye basıyorsunuz sağ tarafta konsol kısmı açılır.
  • Konsol kısmına aşağıda verdiğimiz kodu eksiksiz girip ENTER’a bastığınız zaman işlem başlar.
  • Kod güvenlidir fakat sürekli kullanım halinde Twitter’dan uyarılar alabilirsiniz bunun için günün başlı zamanlarında  yapmanızı tavsiye ederiz.

Twitter Toplu Takip Yapma Kodu

__cnt__0; jQuery('.stream .ProfileCard-actions > button.user-actions-follow-button > span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele){ ele = jQuery(ele); if (ele.css('display')!='block'){ console.log('already following:', i); return;} setTimeout(function (){ ele.click();},__cnt__++*500);});

 

Yukarıdaki kodu eksiksiz kopyalamayı unutmayınız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x