PC & Teknoloji Platformu

Yeni Tomb Raider Serisi İçin TV Reklamı!

Lara Croft’un yeni oyunu için yapılmış olan TV reklamı oldukça iyi ve heyecanla bitecek bir serinin bizi beklediğini kısaca reklam filminde anlatıyor. Crystal Dynamics ve Square Enix tarafından 2013 yılında reboot tadında bir yapım olarak tekrar ele alınan ve kullandığı TressFX teknolojisiyle yeni oyunun yeni bir bağlayıcı hikayesi ile karşımıza çıkacağı söz konusudur.

Geçtiğimiz seride de bir çok yenilik farklı hikayelerle karşı karşıya kalmışken bunun üzerinden yılların geçtiği gerçeğide ön plandadır.Bu da şu anlama geliyor ki bir kaç sene önce bizi oyuna bu kadar bağlayabilmişken şimdiki grafik, detaylar ve hikayelerle bizi oyuna bağımlı edecek gibi görünüyor.

Rise of the Tomb Raider adıyla çıkması beklenen oyun timed exclusive olarak yani belirli bir süreliğine Xbox One ve Xbox 360 konsollarına çıkıcaktır.Bir çok oyunda da gerçekleşen bu gecikmeli çıkış PlayStation 4 ve PC platformları içinde 2016 yılı içerisinde de çıkması bekleniyor.

Rise of the Tomb Raider TV Reklamı!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x