PC & Teknoloji Platformu

WhatsApp Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Her geçen gün telefon dünyasının daha üst seviye çıkmasıyla kullanılan platformlarında arttığı söz konusu olmaktadır bunlardan biride WhatsApp’tır. Günümüzde akıllı telefon kullanan bir çok kullanıcının vazgeçilmezi haline gelen bu ücretsiz mesajlaşma platformu son dönemlerde sesli iletişim imkanıda sunmuştu.

Bu uygulamayı bir çok kişi kullanırken bir çok kişide kullanmadığı için silmek istiyor ve uygulamayı direk sildikleri için hesap bilgileri silinmiyor uygulama ne kadar silinsede kişisel bilgiler kalıyor çünkü aktif hesap olduğu için sadece uygulama telefon üzerinden siliniyor.

Kişisel bilgilerinizi WhatsApp’ı kaldırdıktan sonra aktiflikten çıkarmak mı istiyorsunuz WhatsApp hesabınız nasıl kapanır merak mı ediyorsunuz aşağıdaki adımları takip ederek kolayca silebilirsiniz.

  • WhatsApp uygulamasını açıyoruz.
  • WhatsApp uygulamasının alt kategorisinde yer alan “Ayarlar” sekmesine tıklıyoruz.
  • WhatsApp ayarlar ekranında “Hesap” seçeneğine tıklıyoruz.
  • WhatsApp Hesap bölümünden “Hesabımı Sil” seçeneğine tıklıyoruz ve işlemimiz bu kadar.

Yukarıdaki adımları sırayla takip edip yaptıktan sonra uygulamayı telefonunuzdan kaldırırsanız artık WhatsApp‘ta kişisel bilgileriniz kalıntı olarak kalmayacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x