PC & Teknoloji Platformu

Batman Arkham Knight Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi

Batman: Arkham Knight, Rocksteady Studios tarafından geliştirilen, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan bir video oyunudur.Arkham serisinin son aşaması olan.Batman korumaya yemin ettiği şehir son bir tehditle karşı karşıyadır.Batman’i sonsuza dek yok etmek isteyen Penguin, Two-Face ve Harley Quinn geri dönmüştür. Serinin bu bölümün çarpıcı özelliklerinden biri Gotham City diğerlerine göre 5 kat daha büyük olacakmış.Yıllardır batman’in filmlerinde gördüğümüz ama bir türlü oyunda kullanamadığımız Batman’in meşur Batmobile’si kullanabilecek. Oyuncular tüm haritada özgürce dolaşabilecekler söylentiside oyuncuların oldukça ilgisini çeken özelliklerden biri oldu.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win Vista 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core 2 Duo E4600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4800+
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 25 GB
Ekran kartı: GeForce GT 630 GDDR5 ya da Radeon HD 3850(+512MB)
DirectX: DX 10

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core i5-750 Quad 2.66GHz ya da Phenom II X4 965
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 25 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 560 ya da Radeon HD 6950(+1024MB)
DirectX: DX 11

Söylentilere Göre Batmobile Şu Özelliklere Sahip Olacak;

Söylentilerden biri olanda oyunda batmobile’ın  mevcut olacağıdır.Batmobile oyunda çarptığı hemen hemen herşeye zarar verebilecekmiş.Diğer söylentilerden biride Batmobile’ın boost (hız arttırıcı) özelliği olacak ve oyuncular drift yaparak bu özelliği doldurulabilecekler.Oyuncular istedikleri ve gerektiği zamanda Batmobile üzerinde geliştirme yapabileceklerdir ve en çok oyuncuların pratik halinde kullanıcak oldukları özelliği ise istedikleri kordinata çağırabilcekler.

Çıkması beklenen oyun 2 Haziran 2015 Tarihinde oyunculara sunulacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x