PC & Teknoloji Platformu

LOGİTECH G502 Gaming Mouse İncelemesi!

Oyuncular için tasarlanmış bu mouse oldukça şık bir tasarıma sahiptir.Oyuncu mouse’ları diğer günlük hayatta kullandığımız mouse’lar ile aynı değildirler.Oyuncu mouse’ları oldukça ergonomik olmak zorundadırlar.Neden diye sorarsanız oyuncular daha çevik ve daha seri hareketler yapmaları gereklidir buda onları bir adım önde tutar.DPİ ayarlarını istedikleri gibi ayarlıyabilirler.FPS oyunları oynuyorsanız eğer bu tarz bir mouse sizin oynarken daha etkili olmanızı sağlayacaktır ve ateş sayılarını tek bir tuşla birden çok fazla tıklama ihtiyacını yok ederek tek bir seferde 3’den fazla mouse hareketi yapmış bulunursunuz.

Logitech G502 Proteus Core (6) Logitech G502 Proteus Core (4)

Kauçuk bir yüzeye sahip  Logitech G502 parmaklarınızın kaymasını önlüyor ve avantaj sağlıyor.11 adet programlanabilir tuşa sahip G502 oyunlarda size oldukça yardımcı olucak ve 200 ile 12.000 DPİ arası bir özelliğe sahip.12.000 DPİ ok fazla derseniz eğer yanılıyor olabilirsiniz yüksek çözünürlükte bir monitöre sahipseniz 12.000 DPİ oyunlarda size bir yardım sağlayacaktır.

Alt kısmında mıknatıslı bir kapak bulunmaktadır o kapağı kaldırarak yeni bir tasarımla karşı karşıya geliyorsunuz mouse’nin kutusundan çıkan ağırlık çubuklarını çıkardığınız kapağın ordaki boşluklara takarak mouse’nin sağladığı ağırlığı daha fazla bir hale getirebiliyorsunuz yada en çok mouse hareketinde ağırlıklı olarak kullandığınız yöne ağırlık sağlıyabiliyorsunuz buda sizin bazı mouse kaçırmalarınızı önlüyor. Logitech G502 oldukça şık bir tasarıma sahip iken kablosu ise örgülü bir kablodan oluşur ve rahatlıkla esneyebilir uzun süre oldukça rahat bir şekilde dayanır.

Logitech G502 Proteus Core (2) Logitech G502 Proteus Core (3)Logitech G502 Proteus Core (5)

Teknik Özellikler

İzleme
Çözünürlük: 200 – 12.000 dpi
Maks. hızlanma: >40 G*
Maks. hız: >300 ips*

Logitech G240 Gaming Mouse Pad üzerinde test edildi

Yanıt verme
USB veri biçimi: 16 bit/eksen
USB bildirme hızı: 1000 Hz (1 ms)
Mikro işlemci: 32 bit

Kayma
Dinamik sürtünme katsayısı: Mu (k): 0,10*
Statik sürtünme katsayısı: Mu (s): 0,15*

* Ahşap kaplama masada test edildi.

Dayanıklılık
tuşlar(Sol/Sağ): 20 milyon tıklama
Ayak: 250 kilometre

Fiziksel özellikler
Yükseklik: 132 mm
Genişlik: 75 mm
Derinlik: 40 mm
Ağırlık: 168 gram (mouse ve kablo)
Ağırlık: 121 gram (yalnızca fare)

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x