PC & Teknoloji Platformu

Twitter Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır?

Sosyal ağlarda üst sırada yerini alan twitter kullanıcıların bir birlerini takip ettiği ağlardan biridir. Her geçen gün yayılan takip edeni takip ederim yarışması kullanıcıların bir birlerini takip ederek yüksek sayıda takipçi eklemelerine yarıyor. Tabi yüksek takipçiye ulaşan hesaplar anasayfada gelen tweetleri okuyamadan bir sürü karmaşık tweet atılıyor. Kullanıcıların takipçi merakı ya da atılan yoğun tweetlerden sıkılıp toplu takibi bırakmak istiyor. Bunu bir çok uygulama ile yapılması mümkün ama insanları bezdiren cinsten uygulamalar mevcut sizin adınıza tweetler atıyor takip ettiğiniz kişilere mesaj atıyor, kişisel bilgilerinize ulaşıyorlar vb. bir çok sebep var.

Twitter’da Uygulamasız ve Limitsiz Toplu Unfollow Etme

Twitter üzerinde sizin takip ettiğiniz ve sizi takip etmeyen kullanıcıları toplu takipten çıkarma işlemini yapmanız için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız. Yöntem tamamen güvenli olup sıkıntısız ve limitsizce takip bırakma işleminizi yapmanıza yardımcı olmaktadır.

  • Takip ettiğiniz kişilerin olduğu bağlantıya tıklayın. (Takip ettiğiniz kişilerin tamamının listesi karşınıza çıkacaktır)
  • Daha sonra bir pencere açılacak, oradan console tıklayın ve aşağıdaki vermiş olduğumuz Unfollow kodlarından herhangi birini seçerek kopyaladıktan sonra internet tarayıcınızın konsol bölümüne girerek yapıştırın. Tarayıcınızın konsol ekranını nasıl açacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayın.
  • Kodu konsol alanına ekledikten sonra konsolda kodu çalıştırıyoruz.
  • Kod sayfayı otomatik olarak aşağı kaydıracaktır. Kaydırma işlemi uygulamaz ise manuel olarak siz mouse veya klavye yardımıyla Twitter sayfasını aşağı kaydırarak daha fazla kişiyi takipten çıkarmasını sağlayabilirsiniz.
Twitter Toplu Unfollow Etme Kodu (2 farklı kod eklendi):

Kodları yanlış kopyalama yapmanıza karşılık .zip dosyası içinde .txt formatında sizlere sunuyoruz. Dosyayı indirdikten sonra 2 farklı koddan hangisini kullanmak isterseniz deneyebilirsiniz. Twitter Toplu Takip Bırakma Kodu (2045 indirme )

Bu işlevi internet tarayıcınızda uyguladığınız zaman yoğun işlemden dolayı tarayıcı kilitlenme durumu yaşanabilir. Panik yapmadan bekleyebilirsiniz. Eğer takılma uzun sürerse o zamanda sayfayı kapatıp tekrar açarak devam edebilirsiniz. Tarayıcı konsoluna girilen bu kodlar kesinlikle güvenli olup sorunsuzca sizi takip etmeyenleri takipten çıkmanızı kolaylaştırmaktadır. Sahte sitelerle uğraşmak yerine bu tarz kolay bir işlem can kurtarıcınız olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x