PC & Teknoloji Platformu

iPhone 6S Ekranı Ağırlık Ölçebiliyor!

Yeni iPhone 6S karşıdan bakıldığında tasarımı ile çok farklı gözükmeyebilir.iPhone 6S ekranı 3D Touch adı verilen bir özelliğe sahiptir.3D Touch adlı bu özellik ile kullanıcı tarafından yapılan baskının ölçümünü yaparak anlayabilir ve uygulamaları kontrol etmek için ekstra bir seçenek açıyor.Superoksid birisinin boyutu gönderdiği Linkler alarm Safari’de açabilirsiniz çekti.

3D dokunmatik ekran o kadar hassas ki yapılan basıncı karşılaştırabiliyor.Bir geliştirici tarafından yapılan bu uygulama ekrana konulan iki cisim arasında terazi etkisi yaparak birimlerin ağırlıklarını ölçüp ona göre oranlamada yapabiliyor.

Gerçekten etkileyici olan bu İMKB ekranın farklı baskı noktalarını aynı anda ölçe bilmesi küçük çapta birşeyleri orantılamayı basitleştirebiliyor.iPhone 6S ne kadar yakın bir tasarımla gelsede içinde yeni gelişmeler ve değişikliklerle bizleri karşılıyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x