PC & Teknoloji Platformu

LG G4 için Android 6.0 Marshmallow Çıktı!

LG firmasının yeni amiral gemi modellerinden biri LG G4 için geçtiğimiz aylarda Polonya’da Android 6.0 testleri için start verilmişti.Testlerin başlamasından sonra şimdide testlerin bitişe gelmiş bulunuyorlar buda kullanıcılar için iyi bir haber demektir.Android 6.0 güncellemesi Güney Kore’de bulunan kullanıcılara OTA yolu ile dağıtılmaya başlandı.En çok merak edilen sorulardan biride Android 6.0 Marshmallow ile telefonda ne gibi özellikler değişiyor olmuştur.

LG G4 için Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi ile Gelen Yenilikler!

  • microSD kart dahili hafıza olarak kullanılabiliyor.
  • Sessiz mod ve titreşim modu dışında tüm bildirimleri ve alarmları engelleyebilmek için ” Rahatsız Etme ” modu eklendi.
  • Memo Capture uygulaması eklendi.
  • AirDrive uygulaması eklendi.
  • Pil ömrünü arttırabilmek için ve arka plan da çalışan uygulamaları durdurabilmek için Doze modu eklenmiştir.

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile gelen başlıca yenilikler bunlardır.Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ülkemiz ve bir çok ülkede henüz dağıtılmaya başlanmamıştır.Yetkililer tarafından henüz bir açıklama yapılmamıştır ülkemize yeni sürümün gelmesini LG kullanıcıları merakla bekliyecek gibi görünüyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x