PC & Teknoloji Platformu

Microsoft Virüs Tarama Programı Security Essentials

Microsoft’un ücretsiz antivirüs programı Microsoft Security Essentials iyi alternatiflerden biri olarak göze çarpıyor. Windows 10 ve 8 sürümleri ile bilgisayarlarımıza yerleşik olarak yüklü gelen Windows 7’ye ise sonradan yüklenebilen Microsoft Security Essentials ücretsiz zararlı yazılımlara karşı koruma programları içinde ki yerini almış durumda.

İlk çıktığı zaman yazılım sistemlerde Windows Defender adıyla yer alıyordu. Daha sonra piyasaya sürülen Windows 10 ile birlikte ürün Microsoft Security Essentials ismiyle kullanıcıların hizmetine sunudul. Temel antivirüs koruması özelliği sunan Microsoft Security Essentials yazılımı Windows Defender’e göre ekstra olarak rootkitlere ve bootkit’lere karşı daha iyi koruma sağlamaktadır.

SE Labs testlerine göre yüzde 91 puan alan yazılım AVG ve Avast’ın hemen gerisinden gelerek en iyi ücretsiz antivirüs koruma programları arasında olarak listedeki yerini alıyor. Sistem üzerinde yerleşik olarak gelsede tekrardan yüklemek ya da güncellemek adına alttaki linklerden indirebilirsiniz.

Microsoft Security Essentials 2017 indirmek için sisteminize uygun butona tıklayınız.

Microsoft Security Essentials 2017 (32 bit) (2732 indirme ) Microsoft Security Essentials 2017 (64 bit) (3647 indirme )
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x