PC & Teknoloji Platformu

Whatsapp İçin Yeni Özellikler Yolda!

Son dönemin en popüler mesajla ve sesli görüşme uygulaması olan WhatsApp çok yakında çok daha yeni özelliklerine kavuşacak.Facebook tarafından satın alınmasından sonra iyi bir şekilde gelişen uygulama özelliklerini arttırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz zamanda uygulamaya ilk gelişme olarak sesli görüşme özelliği getirilmişti ve bunun yanında ufak yenilikleriyle bizlerle buluşmuştu.Şimdi ise daha çok kişiselleştirilebilir seçenekleri ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor.Geçtiğimiz etkinliklerden biri olan WWDC etkiliğinden sonra geliştiriciler için yayınlanan iOS 9 betası bir çok uygulama sahibi için yeni güncellemeler ve yenilikler getirmesi için başlangıç olmuştur.Bu güncellemelerden ve yeniliklerden nasibini alan uygulamalardan biride WhatsApp ‘tır.

WhatsApp yeni güncellemesi ile bize kişiye özel bildirim sesi tanımlamasına izin vermektedir.Mesajın kimden kolay geldiğini anlamak için yaptıkları bu sistem bir çok kişi için bir kolaylık olacakken bir çok kişiyide zorlayacak gibi duruyor.Gerçekten yararlı bir güncelleme olacak gibi duruyor mesela iş hayatınızdaki insanların bildirim sesleri farklı olacak günlük hayatınızdaki arkadaşlarınızın mesajları farklı bir sesle gelecek.WhatsApp sadece bununlada kalmıyor kişiye özel arka planları da eklemenize izin veriyor.Gelen güncelleme ile okumak istemediğiniz mesajları okundu olarak seçebiliyorsunuz.

Yakın zamanda çıkması beklenen yeni güncelleme oldukça ilgi görmeye devam ediyor ve öncelikle güncelleme çıkarılmadan beta kullanıcılarına sunularak meydana gelen hataları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x