PC & Teknoloji Platformu

Özgür Genç İnternet Paketi

özgür genç internet paketi hala mevcut mudur? özgür genç internet paketi kullanmak için ne yapmak gerekiyor? özgür genç internet paketi nasıl yapılıyor?  Yeni Özgür Genç Tarifesi Vodafone FreeZone’dan, kafana göre konuşması senden!

Ne yükledim diye düşünmeden yükleme koşulsuz indirimli konuşma avantajı sadece Yeni Özgür Genç’te. Hangi yönü ararıyorum diye düşünmeden her yöne 10 dakikkası 60 Kuruş avantajıyla kafana göre konuşmak için sen de hemen Yeni Özgür Genç tarifesine gel, fırsatı yakala!

Üstelik, Yeni Özgür Genç Tarifesi’ne gelenleri “Her Yer İndirim Kampanyası” ile %75’e varan sürpriz indirimler bekliyor!

Her Yer İndirim Kampanyası Nedir?

Bulunduğun konuma gore %75’e varan indirimler kazanmanı sağlayan Her Yer İndirim Kampanyasına katılım şansı, Yeni Özgür Genç ile hattına otomatik olarak tanımlanır.

Tek yapman gereken INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz göndermek! Sonra da bulunduğun yer ve zamana özel indirim oranını öğrenmek için hemen *4455#’yi tuşla!

Tarifeye Geçiş
Yeni abonelikler için sana en yakın Vodafone Cep Merkezi’nden;

Mevcut faturasız aboneler için ise:

YENIOZGUR yazıp 7000’e SMS gönderebilirsin

7000’i arayabilirsin

Online Self Servisi kulanabilirsin

Müşteri Hizmetleri’ni (Vodafone hatlarınızdan ulaşmak için 542’yi; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 4440542′ yi arayarak ulaşabilirsin.)
Tarifeye geçiş yaptığınızda, Yeni Özgür Genç tarifesinin başladığına dair onay mesajı gönderilir.

Her Yer İndirim Kampanyası’na geçiş:

Yeni Özgür Genç Tarifesi’ndeyseniz, kayıt olararak Her Yer İndirim Kampanyası’ndan yararlanabilirsin. Kayıt için INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsin.

Kampanyayı iptal etmek için IPTAL INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsin.

Kaynak: Vodafone FreeZone

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x