Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Captcha Click on image to update the captcha.

Anonim

instagramda beni engelleyeni engelleyemiyorum

merhaba daha önceden takip etmediğim, bir arkadaşımın arkadaşı olan birisinin beni engellediğini farkettim. başka bir hesaptan bakınca hesabının açık olduğunu görüp anladım bunu. şimde ben o kişiyi engellemek istiyorum, sırf onun için hesabımı gizliye almak istemiyorum. ama hesabı aramada çıkmadığı için engelleme yapamıyorum. bu instagram açısından hiç adil değil. burada insanların birbirlerini engellediklerini okudum. ben niye bu insanı engelleyemiyorum sizce? ne yapmam gerekir…

Paylaş

5 Answers

 1. Maalesef karşı taraf sizi engellediğinde profiline erişim izini vermiyor Instagram. Yapabileceğiniz en iyi işlem başka bir hesapta engellemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını bir fotoğrafa etiketleyin. Sonra o fotoğrafa kendi profilinizle giderek etiket üzerinden kişinin profiline erişim sağlayarak engelleyin. Hala en etkili yöntem bu şekilde işe yaramaktadır. Engelledikten sonra farklı hesapta etiketlediğiniz fotoğraftaki etiketi kaldırabilirsiniz.

  • 0
 2. ben bu yolu denedim, başka hesapla kendi fotoğrafıma birini etiketledim, ama kendi hesabımdan o etikete tıkladığımda çıkan profili engelleyemiyorum yine, üç nokta vs. çıkmıyor. yardım!

  • 0
 3. Arkadaşlar merhaba .

  kesinlikle mümkün diye bir şey yok mümkün

  ben erkek arkadaşımı engellemiştim o da beni engellemiş ve şuan engelimiz hala kalkmıyor profile tıklanmadıgı için (çözümünüz öneriniz varsa alırım)

  Benim sana önerim  bir yere yorum olarak onu etiketle ve sonra üstüne tıkla o şekilde profili – üç nokta vs çıkıyor engelle kısmı da oluyor .

   

  • 0
Leave an answer

Leave an answer

Captcha Click on image to update the captcha.