Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Captcha Click on image to update the captcha.

Anonim

Twitter profilimde bilmediğim bir kişinin diğer profilleri etiketleyip tweet paylaşması

Twitter hesabımda önce uygulamalar kısmından erişim verdiğim tüm uygulamaları kaldırdım ve instagram ım bile twitter ıma bağlı değil ardından hemen şifremi yaklaşık 40 haneli rastgele bir şifre yaptım sonra yeni bir gmail hesabı açıp e posta mı da değiştirdim fakat buna rağmen nereden kaynaklandığını bilemediğim bir kişi ve ya her kimse twitter hesabımdan belli 10 kişi etiketleyip altına kimler seni stalklamış yazıp duvarımda paylaşıyor bu durumdan gerçekten aşırı derece rahatsızlık duymaya başladım ve size bunu temin edebilirim almadığım güvenlik önlemi bile kalmadı ben bunu nasıl halledebilirim lütfen yardımcı olun.

Paylaş

1 Cevap

  1. Merhaba. Yaşadığınız sorunu aşabilmeniz için hesabınıza erişim izni verdiğiniz uygulamaların erişimlerini sonlandırıp, şifrenizi değiştirmenizi öneririm. Daha önce benzer sorunlar yaşayan insanlar için burada paylaştığım yazımı linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Twitter kontrolü için 2 yöntem gerekiyor. Eğer farkında olmadan bir uygulamaya erişim izini verdiyseniz veya şifreniz biri tarafından biliniyorsa ancak o şekilde hesabınızı kontrol edebilirler. Yazıda ki yöntemi uygularsanız sıkıntınız kalmayacaktır. Hala aynı sorunu yaşarsanız 3. parti dediğimiz Twitter resmi uygulaması dışında kullandığınız yazılımlar var ise telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kaldırmanızı ve öyle denemenizi öneririm.

    • 0
Leave an answer

Leave an answer

Captcha Click on image to update the captcha.