PC & Teknoloji Platformu

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017

Turkcell ülkemizde ilk kurulan gsm operatörü ve en çok ilgi gören kampanyalarından birisi bedava internet paketleri oluyor. Kapsama alanı olarak en fazla alana sahip olan operatör olduğu söylenebilir. Kendi müşterilerini ya da farklı operatörlerde barınan kullanıcıları çeşitli zamanlarda yaptığı kampanyalarla cezbetmeye devam ediyor. Birbirinden farklı konuşma, sms ya da internet paketlerini kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Vodafone tarafından kullanıcılarının hizmetine sunulan bedava internet paketlerini tek bir başlık altında toplayalım istedik. İnternet paketleriyle ilgili altta konunun devamında ki sekmeler arasında gezerek size uygun olanı kolayca tespit edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

GNC Hediye Paketi Kampanyası 1000 SMS + 1 GB Hediye (Yeni)

Kampanya kriterlerini sağlayan 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 1000 SMS + 1 GB gençlere özel hediye! Mesajlaşmanın ve internetin keyfini doya doya çıkarın. Ücretsiz. 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli. Kampanya kriterlerini sağlayan aboneler Müşteri Hizmetleri arayarak katılabilir. Paketten, Genç Tarife’deysen ya da 25 yaş altındaysan, Turkcell’de 90 günü geçirdiysen ve kampanya kriterlerini sağlıyorsan faydalanabilirsin. Paket tanımlandığında SMS ile bilgilendirilirsin; paket 30 gün boyunca geçerlidir. Paketinden kalan bilgilerini, Hesabım’dan, KALAN yazıp 2222‘ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya *159#’yi tuşlayarak öğrenebilirsin.

Yeni Müşteri Olanlara 8GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell numarasını taşıyan yeni abonelerine 8GB hediye internet hizmeti vermektedir. Bünyesine katılan yeni aboneler ya da hattını taşıyanlar için geçerli bir kampanyadır. Paket 2GB’lık dilimler halinde toplamda 4ay olarak otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için:

turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak adresinden yapacağınız numaranızı Turkcell’e taşıma ya da yeni hat alma işlemi başarılı bir şekilde tamamlandığında, 2 GB internet hediyeniz otomatik tanımlanır, ayrıca başvuruya gerek yoktur. İşleminizin tamamlanmasından sonra, 2 GB cepten internet hediyeniz hattınıza tanımlanır ve kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. IPTAL AYLIK HEDIYE2GB yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

BiP Kullan Kazan Kampanyası 1 GB internet hediye kampanyası

Turkcellin mesajlaşma uygulaması olan BiP kullanıcılarına 1 GB hediye internet hizmeti sunuyor. Yapmanız gereken Turkcell kullanıcısı iseniz BiP uygulamasını uygulama mağazasından indirerek telefonunuza yüklemek. Resmi BiP uygulamasını indirebilmeniz için gerekli uygulama mağazası linklerini makalemizin en sonunda bulabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için:

  • BiP uygulaması içinden 5 gün boyunca üst üste 10 mesaj atan aboneler yararlanabiliyor. Hediye kazanmak için yapılacak kullanımlara BiP’ten atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, titreşim gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir.
  • Ayrıca BiP’te gurubunuzu kurun ve gruba attığınız ilk mesajdan da ekstra 1 GB internet kazanın.

BiP uygulamasını kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilir. Kampanyaya katılan abonelere 1 hafta boyunca geçerli 1GB hediye internet kazanır. Konuşma ve internet hediyelerinden kalan miktarları KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Paketi kullanmaktan vazgeçtiğiniz an IPTAL BIP MESAJ 1GB  yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

BiP Arkadaşını Getirene 1GB Hediye Kampanyası 

BiP kullanıcıları arkadaşlarını kullandıkları uygulamaya davet ederek 1 GB hediye internet kazanabiliyorlar. Yapmanız gereken Turkcell kullanıcısı iseniz BiP uygulamasını kullanmak için arkadaşlarınızı uygulamayı kullanmaya davet etmelisiniz. Resmi BiP uygulamasını indirebilmeniz için gerekli uygulama mağazası linklerini makalemizin en sonunda bulabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için:

  • BiP uygulamasını üzerinden davet ederek 5 arkadaşınıza BiP yükletmeniz gerekmektedir.
  • BiP mobil uygulamasını 5 arkadaşına yükleten abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler hediye interneti kullanmaya başlayabileceklerdir.
  • 30 gün boyunca yurt içi kullanımlara geçerli 1 GB internet kullanabileceksiniz.
  • İptal etmek için IPTAL ARKADASINI GETIR yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

4.5G Hediye BiP 1GB Bedava İnterent Kampanyası

BiP kullanıcıları internet paketinden harcamadan,  4.5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilir. 1GB olan kullanım bedeli normal internet paketinizden kesilmeyecektir. Kampanya kapsamında ilgili paketlerde yer alan abonelerin BiP üzerinden yaptıkları sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşecektir. Turkcell müşterilerinin BiP üzerinden yapacakları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri ise her durumda internet paketinden harcamadan, ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için:

Kampanya ilgili paketlere katılımınız ile otomatik olarak aktiflenir.  IPTAL BIP HEDIYE yazıp 2222‘ye gönderebilirsiniz.

BiP Messenger Uygulaması Nasıl İndirilir?

Turkcell firmasına ait resmi BiP Messenger uygulamasını uygulama mağazasından indirmek için altta ki telefonunuza uygun butonu kullanabilirsiniz. Turkcell Bip (Android) (778 indirme) Turkcell Bip (iPhone/iPad) (485 indirme)

Yeni paketler sunuldukça konuya eklenecektir.

Click to rate this post!
[Total: 314 Average: 3.8]
guest

5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal Çor

acaba ben bedava internet kampanyaları için neler yapmalıyım? bilgi verir misiniz hattım turkcell yeni abone oldum.

suleyman

Hic isime yaramadi internet gelmedi .. boyle hattin

Hazan

İse yaramadi

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

5
0
Would love your thoughts, please comment.x