PC & Teknoloji Platformu

Ücretsiz En İyi Android Navigasyon Uygulamaları

Android telefon veya tablet kullanan kullanıcılar için en iyi ücretsiz navigasyon uygulamaları yazımızın devamında. Android geniş bir platform olmakla birlikte birçok alanda kullanılmakta. Her ne kadar araçlar için genellikle navigasyon cihazları tercih ediliyor olsada cebimizde bulunan akıllı telefonlarımızıda kolayca navigasyon cihazına uygulamalar aracılığı ile çevirebiliriz. Üstelik ücretsiz alternatifler varken denemenin kimseye bir zararı olmayacaktır. Android için kullanabileceğiniz ücretsiz navigasyon uygulamalarını bir araya topladık.

Ücretsiz Android Navigasyon Uygulamaları:

Google Haritalar Navigasyon Uygulaması:

Google maps ile hayatımıza giren haritalar özelliği telefonlarımız içinde vazgeçilmeyecek programlar arasında. Artık navigasyon hizmetide veren ve genellikle telefonlar üzerinde kurulu gelene Google Haritalar navigasyon uygulamaları arasında sürekli güncellenmesiyle iyilerden bir tanesi diyebiliriz. Yol tarifi ve trafik durumunu göstermek gibi diğer seçeneklerede sahip. Google Haritalar (Android) (682 indirme)

Yandex Navigasyon – Trafik Navigasyon Uygulaması:

Yandex’in ülkemize yaptığı yatırımlardan birisi olan Yandex Navigasyon ücretsiz seçenekler içinde kendini gösteren uygulamalardan bir tanesi. Navigasyon özelliği yanında anlık trafik bilgisi ve kullanıcıların yol durumunu mesaj olarak belirtebilmeleri nedeniyle iyi seçeneklerden bir tanesi. Ayrıca km sayacı göstermek gibi seçeneklerede sahip. Yandex Navigasyon - Trafik (Android) (657 indirme)

HERE WeGo Navigasyon Uygulaması:

İlk başlarda Nokia ismiyle yola çıkıp daha sonra Here WeGo markasıyla devam eden HeRe navigasyon uygulaması android için iyi uygulamalardan bir tanesi. Sürekli güncellenen haritalarıyla iyi bir alternatif olduğunu söyleyebilirim. HERE WeGo (Android) (716 indirme)

Yukarıda eklemiş olduğumuz navigasyon uygulamaları ücretsiz olarak hizmet vererek sürekli güncellenen uygulamalar arasından seçilmedir. Bu navigasyon uygulamalarının sesli uyarıları mevcut olup ayarları içerisindeki çevrimdışı harita yükleme seçeneğiyle birlikte internetsiz kullanım seçenekleri mevcuttur. Tomtom gibi parayla satılan navigasyon uygulamalarına karşılık ücretsiz olarak sunulan bu uygulamalar iyi alternatiflerdir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x