PC & Teknoloji Platformu

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2018

Vodafone ülkemizde faaliyet gösteren ve çeşitli kampanyalarla müşterilerin dikkatini çekmeyi başaran bir operatör. En çok ilgi gören kampanyalarından birisi bedava internet paketleri olmakta. Kendi müşterilerini ya da farklı operatörlerde barınan kullanıcıları çeşitli zamanlarda yaptığı kampanyalarla cezbetmeye devam ediyor. Birbirinden farklı konuşma, sms ya da internet paketlerini kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Vodafone tarafından kullanıcılarının hizmetine sunulan bedava internet paketlerini tek bir başlık altında toplayalım istedik. İnternet paketleriyle ilgili altta konunun devamında ki sekmeler arasında gezerek size uygun olanı kolayca tespit edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası 1 GB İnternet Kazanma Şansı

Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası başladı! Yükleme ve harcamalarınıza göre 500dakika veya 1 Gb kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Hemen BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderin veya Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyerek yüzlerce dakika ve MB kazanma fırsatını kaçırmayın!

Üstelik kampanya boyunca doya doya internet kullanmak için indirimli ve hediye 1 GB internet paketleri!

  • Akşam 6dan sabah 6ya kadar kullanabileceğiniz 1GB internet paketi size özel sürpriz fiyata! İndirimli internet paketi için INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderin.
  • Yükleme teklifinizi Online Self Servis ya da Vodafone Yanımda uygulamasından yapın 1 GB hediye kazanın!

FreeZone’da Her 30 TL Yüklemeye 1 GB Hediye!

Faturasız Esnek Tarifeler’de kafana göre bir tarife mutlaka var! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Her 30 TL yüklemeye 1 GB hediye veriyor.

 • Önce Vodafone’a geçiyorsun, bol internetli Esnek Tarife’lerden birine geliyorsun.
 • Akşamdan Sabaha İnternet kampanyanla tarifenin 2 katı internet otomatik tanımlanır. Hediye internetini akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin!
 • Bu kadarla biter mi? Her 30 TL yüklemene 1 GB hediye internetini de hemen kapıyorsun!
  Kimler İçin?

Vodafone Yanımda üzerinde #BanaNeVar ile Hediye İnternet Kazanma

Her Pazartesi Vodafone Yanımda uygulamasının #BanaNeVar bölümüne girip, haftalık hediyenizi görebilirsiniz. Uygulamayı indirebilmek için gerekli uygulama mağazası linklerini bu yazının en sonunda bulabilirsiniz. Uygulamada internet dışında paketlerde kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken her pazartesi uygulamadaki #BanaNeVar kısmını takip etmek.

Vodafone’un avantajlı dakika, internet, SMS paket tekliflerinden anlaşmalı markaların indirim ve promosyonlarına kadar birçok hediye kazanabilirsiniz.

Vodafone Yasal E-Fatura ile 1GB İnternet Kazanın

E-fatura’ya veya SMS faturaya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone aboneleri 15 gün geçerli 1 GB hediye internet paketine sahip olacaklardır. Kampanyaya dahil olmak için:

 • Kampanya, e-faturaya veya SMS faturaya geçiş yapan abonelere, kampanyaya katılım kanalından bağımsız (Vodafone Müşteri Hizmetleri, SMS servisi, Vodafone Satış Noktaları, Vodafone Online Self Servis), otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Ayrıca aboneler, EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanabileceklerdir .
 • Tanımlanacak olan 1GB hediye, yalnızca yurtiçinde kullanılmak üzere verilecektir, Türkiye sınırları dışarında geçerli değildir.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile 1GB İnternet Kazanın

Vodafone Yanımda uygulamasını ilk defa telefonlarına yükleyenler Vodafone tarafından 1GB bedava internet ile ödüllendirilmekte. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzun uygulama mağazasından uygulamayı indirmek. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yüklemek için yapmanız gereken alttaki linklerden telefonunuza uygun olanı seçerek uygulama mağazasından uygulamayı telefonunuza indirmek için: Vodafone Yanımda (Android) (2665 indirme ) Vodafone Yanımda (iPhone/iPad) (959 indirme ) Vodafone Yanımda (Windows Phone) (1010 indirme )

Vodafone 4.5G Kampanyaları 5GB Hediye İnternet Kampanyası

4.5G Aboneliğine 2GB HEDİYE

1 Nisan 2018 tarihine kadar 4.5G uyumlu cihazı ve de SIM kartı olup 4.5G aboneliği olmayan aboneler 4.5G yazıp 4545’e ücretsiz SMS atarak hem 4.5G abonesi olabilir hem de 1ay geçerli 2GB internet hediyesini kazanabilir.
• Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
• Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
• İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
• İnternet kullanım 30 gün boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez ve de paket otomatik olarak yenilenmez.

4.5G SIM Karta 1GB HEDİYE

1 Nisan 2017 tarihine kadar SIM kartları 4.5G uyumsuz olan abonelerimiz SIM kart değişimini ücretli de yapsa ücretsiz de yapsa 1 ay geçerli 1GB internet hediye ediyoruz!
• 4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir sim karta geçiş yapan 4.5G uyumlu akıllı telefon sahipleri ile Akıllı telefonu yokken akıllı telefon alan Vodafone abonelerinin sim kart değişimleri ÜCRETSİZ olarak yapılır.
• 4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir sim karta geçiş yapan bütün Vodafone aboneleri 1GB internet hediyesinden faydalabilir.
• Abone, «4.5G» yazıp 4545’e SMS göndererek hem 4.5G cihaz ve Sım uyumluluğunu sorgulayabilir hem de 4.5G aboneliğini yapabilirsiniz.

4.5G’yi ilk defa deneyenlere 5GB HEDİYE

1 Nisan 2018 tarihine kadar SIM kartları 4.5G uyumsuz olan abonelerimiz SIM kart değişimini ücretli de yapsa ücretsiz de yapsa 1 ay geçerli 5 GB internet hediye ediyoruz!
• 4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir sim karta geçiş yapan 4.5G uyumlu akıllı telefon sahipleri ile Akıllı telefonu yokken akıllı telefon alan Vodafone abonelerinin sim kart değişimleri ÜCRETSİZ olarak yapılır.
• 4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir sim karta geçiş yapan bütün Vodafone aboneleri 5 GB internet hediyesinden faydalabilir.
• Abone, «4.5G» yazıp 4545’e SMS göndererek hem 4.5G cihaz ve Sım uyumluluğunu sorgulayabilir hem de 4.5G aboneliğini yapabilirsiniz.
• Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
• Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
• İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
• İnternet kullanım 30 gün boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez ve de paket otomatik olarak yenilenmez.
• İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
• İnternet kullanım hakkıyla birlikte kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
• Paketiniz cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.
• Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

 Belirli periyotlarla güncellenecektir. Son güncelleme: 27.10.2017
Subscribe
Bildir
guest

7 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Metehan

Nasıl olduğunu
söylermisiniz

mehmet

Oyun kodum gelmedi yardimci olsaniz

cemre

Yalşan ya hiçbiri gelmedi

Engin

Bnde de yanlis demeyin

Arif

Paylaşım için teşekkürler

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

7
0
Would love your thoughts, please comment.x