PC & Teknoloji Platformu

WARSHIP BATTLE:3D World War II Oyunu İnceleme!

Bir çok kişinin sevmiş olduğu denizde geçen savaş oyunları bir çok şekilde karşımıza çıkabiliyor. Bunlardan biride WARSHIP BATTLE geçtiğimiz son zamanlarda oldukça ilgi gören oyun hızla yayılmaya ve oynanmaya devam ediyor. Oyunda başlangıç gemisi ile başlıyorsunuz oyunda kısım kısım görevler bulunmaktadır bunların içinde de farklı farklı görevler mevcuttur. Sıradaki görevi oynarken oyunun içinde geminizi hareket ettiriyorsunuz ve önünüze çıkan savaş gemilerini yada adaların üzerindeki tanklar yada ateş açan silahları yok etmek zorunda kalabiliyorsunuz geminizin bir hasar oranı mevcuttur. Deniz üzerinde sadece gemilerle değil hem hava saldırıları hem de kara saldırıları ilede karşılaşabiliyorsunuz.

Oyun içinde 10 tane tank yok et sonra git petrol istasyonuna saldır gibi görev çeşitleriyle karşılabilirsiniz. Oyun tabi ki bunlarla kalmıyor geminizi geliştirme, yeni bir gemi satın alma ya da yeni zırh veya yeni silahlar almak gibi bir şansada sahipsiniz. Oyun platformlardan ücretsiz olarak indirilebiliyor ve oyun içi gerçek parayla bir çok gemi yada özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Görevleri yaparken sadece sizin geminizle değil özel hava desteği saldırıları gibi saldırılar satın alarak görevi yapmanızı kolaylaştırabiliyorsunuz. Oyunu indirmek için aşağıdaki linklerden elde edebilirsiniz.

Oyunu indirmek için butonları kullanabilirsiniz.
WARSHIP BATTLE:3D World War II (Android) (360 indirme)
WARSHIP BATTLE:3D World War II (iPhone/iPad) (289 indirme)

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x