1. PUBG Lite İçin: TCP: 27015-27030,27036-27037 UDP: 4380,27000-27031,27036

  PUBG Lite İçin:

  TCP: 27015-27030,27036-27037
  UDP: 4380,27000-27031,27036

  See less
  • 0
 2. Hayır yok. Prime türünde bir tarife kullanıyorsanız telefonunuzda destekliyorsa otomatik olarak aktif olarak geliyor.

  Hayır yok. Prime türünde bir tarife kullanıyorsanız telefonunuzda destekliyorsa otomatik olarak aktif olarak geliyor.

  See less
  • 0
 3. Ekran kartınızın üreticisinin paylaştığın en son sürücüyü denediniz mi?

  Ekran kartınızın üreticisinin paylaştığın en son sürücüyü denediniz mi?

  See less
  • 0
 4. Instagram'da şuan hata mı yoksa bilerek yapılan bir güncellememi tam olarak emin değiliz ancak silinen veya kapatılmış hesapların attığı mesajlar, gönderdiği kişide görünebiliyor. Bazı hesaplarda eskisi gibi devam etsede gelen geri dönüşlerde mesajların görünmeye başladığı mesajları almaktayız.

  Instagram’da şuan hata mı yoksa bilerek yapılan bir güncellememi tam olarak emin değiliz ancak silinen veya kapatılmış hesapların attığı mesajlar, gönderdiği kişide görünebiliyor. Bazı hesaplarda eskisi gibi devam etsede gelen geri dönüşlerde mesajların görünmeye başladığı mesajları almaktayız.

  See less
  • 0
 5. Maalesef MacOS işletim sistemine sahip Apple markalı ürünler dışındaki Windows bilgisayarların bulunması çok zor bir durum. Cihazların parçalanma durumuda olduğu için resmi makamlara şikayet edilse bile ciddi bir vaka olmadıkça bulunacağını zannetmiyorum.

  Maalesef MacOS işletim sistemine sahip Apple markalı ürünler dışındaki Windows bilgisayarların bulunması çok zor bir durum. Cihazların parçalanma durumuda olduğu için resmi makamlara şikayet edilse bile ciddi bir vaka olmadıkça bulunacağını zannetmiyorum.

  See less
  • 0
 6. Hesabınız kalıcı olarak silindiyse aynı kullanıcı adını almanıza izin vermezler. Ayrıca verilerinizi de geri getiremezsiniz. Maalesef Instagram politikaları çok sert.

  Hesabınız kalıcı olarak silindiyse aynı kullanıcı adını almanıza izin vermezler. Ayrıca verilerinizi de geri getiremezsiniz. Maalesef Instagram politikaları çok sert.

  See less
  • 0
 7. Bahsettiğiniz hata Instagram kaynaklı bir sorundur. Dert etmenize gerek yok çok fazla. İlerleyen zamanlarda otomatik olarak silinecektir. Instagram sunucuları parça parça güncellendiği için hatalar herkeste farklılıklar gösteriyor.

  Bahsettiğiniz hata Instagram kaynaklı bir sorundur. Dert etmenize gerek yok çok fazla. İlerleyen zamanlarda otomatik olarak silinecektir. Instagram sunucuları parça parça güncellendiği için hatalar herkeste farklılıklar gösteriyor.

  See less
  • 0
 8. Vermiş olduğum hafıza kartları başlangıç seviyesi için yeterli olacak türden kartlar. Güncel olarak yeni kartlarda çıkmış bulunuyor. Üstte vermiş olduğum kartlarda sıkıntı yaratmadan çekim yapmanızı sağlayacaklardır. Benim tavsiyem imkanınız varsa bütçenizi biraz daha zorlayarak üst seviye kartlardaRead more

  Vermiş olduğum hafıza kartları başlangıç seviyesi için yeterli olacak türden kartlar. Güncel olarak yeni kartlarda çıkmış bulunuyor. Üstte vermiş olduğum kartlarda sıkıntı yaratmadan çekim yapmanızı sağlayacaklardır. Benim tavsiyem imkanınız varsa bütçenizi biraz daha zorlayarak üst seviye kartlardan almanız.

  See less
  • 0
 9. Maalesef artık Whatsapp tamamen Nokia telefonlara destek sağlamıyor. Minimum olaraktan Android cihaz kullanmak zorunluluk hale geldi.

  Maalesef artık Whatsapp tamamen Nokia telefonlara destek sağlamıyor. Minimum olaraktan Android cihaz kullanmak zorunluluk hale geldi.

  See less
  • 0
 10. Aldığınız ekran kartının kendi üretici sayfasındaki sürücüyü mü kurdunuz? Detaylı bir sistem bilgisi paylaşmadığınız için net birşey söylemek güç.

  Aldığınız ekran kartının kendi üretici sayfasındaki sürücüyü mü kurdunuz? Detaylı bir sistem bilgisi paylaşmadığınız için net birşey söylemek güç.

  See less
  • 0