1. Verileri indir dediğiniz tarih itibariyle geçerlidir. O tarihten itibaren geriye dönük işlem yapar Instagram.

  Verileri indir dediğiniz tarih itibariyle geçerlidir. O tarihten itibaren geriye dönük işlem yapar Instagram.

  See less
 2. 22.06.2011 tarihi itibariyle sanırım gelen bir güncellemeyle çoğu telefonda "Google durmaya devam ediyor hatası?" alınıyor. Bu hata güncelleme kaynaklı görünüyor ve yeni bir güncellemeyle düzelteceklerdir. O zamana kadar uygulamalara girerek mevcut Google uygulamasının verilerini silmeniz gerekiyor.Read more

  22.06.2011 tarihi itibariyle sanırım gelen bir güncellemeyle çoğu telefonda “Google durmaya devam ediyor hatası?” alınıyor. Bu hata güncelleme kaynaklı görünüyor ve yeni bir güncellemeyle düzelteceklerdir. O zamana kadar uygulamalara girerek mevcut Google uygulamasının verilerini silmeniz gerekiyor.

  Bu işlemi bilmiyorsanız daha önce https://www.pcbilimi.com/google-play-store-hata-cozumleri/ içeriğinde anlattığım işlemlerin 3. ve 4. basamaklarını yapabilirsiniz. Resimlerde Google Play Store görünsede işlemler aynı şekilde yapılırsa sıkıntı olmaz.

  Çözüm 3: Önbelleği ve verileri temizleyin:

  1. Cihazınızın ana Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Uygulamalar veya Uygulama yöneticisi‘ne dokunun (bu seçenek cihazınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir).
  3. Google > Önbelleği temizle > Verileri temizle‘ye dokunun.
  4. Geri ok simgesine dokunun.
  5. İndirme Yöneticisi > Önbelleği temizle > Verileri temizle‘ye dokunun.

  Not: Google Play Store uygulamasında ayarlarınızı (içerik filtreleri, şifre koruma vb.) değiştirdiyseniz önbelleği ve verileri temizledikten sonra bunları tekrar ayarlamanız gerekecektir.

  Çözüm 4: Google güncellemelerini yeniden yükleme:

  1. Cihazınızın ana Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Uygulamalar veya Uygulama yöneticisi‘ne dokunun (bu seçenek cihazınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir).
  3. Google > Güncellemeleri kaldır‘a dokunun.
  4. Google uygulamasını tekrar fabrika sürümüne döndürmeniz istendiğinde Tamam‘a dokunun.
  5. Google uygulamasını açın.
  6. Cihazınızın ana ekranına geri dönün. Güçlü bir İnternet bağlantınız (kablosuz veya mobil veri) olduğu sürece, uygulamanız birkaç dakika içinde en son sürüme güncellenir.Not: Sorun devam ederse ve uygulamaları indirmeye çalışıyorsanız aşağıdaki adımla devam edin.
  See less
 3. PUBG Lite İçin: TCP: 27015-27030,27036-27037 UDP: 4380,27000-27031,27036

  PUBG Lite İçin:

  TCP: 27015-27030,27036-27037
  UDP: 4380,27000-27031,27036

  See less
 4. Hayır yok. Prime türünde bir tarife kullanıyorsanız telefonunuzda destekliyorsa otomatik olarak aktif olarak geliyor.

  Hayır yok. Prime türünde bir tarife kullanıyorsanız telefonunuzda destekliyorsa otomatik olarak aktif olarak geliyor.

  See less
 5. Ekran kartınızın üreticisinin paylaştığın en son sürücüyü denediniz mi?

  Ekran kartınızın üreticisinin paylaştığın en son sürücüyü denediniz mi?

  See less
 6. Instagram'da şuan hata mı yoksa bilerek yapılan bir güncellememi tam olarak emin değiliz ancak silinen veya kapatılmış hesapların attığı mesajlar, gönderdiği kişide görünebiliyor. Bazı hesaplarda eskisi gibi devam etsede gelen geri dönüşlerde mesajların görünmeye başladığı mesajları almaktayız.

  Instagram’da şuan hata mı yoksa bilerek yapılan bir güncellememi tam olarak emin değiliz ancak silinen veya kapatılmış hesapların attığı mesajlar, gönderdiği kişide görünebiliyor. Bazı hesaplarda eskisi gibi devam etsede gelen geri dönüşlerde mesajların görünmeye başladığı mesajları almaktayız.

  See less
 7. Maalesef MacOS işletim sistemine sahip Apple markalı ürünler dışındaki Windows bilgisayarların bulunması çok zor bir durum. Cihazların parçalanma durumuda olduğu için resmi makamlara şikayet edilse bile ciddi bir vaka olmadıkça bulunacağını zannetmiyorum.

  Maalesef MacOS işletim sistemine sahip Apple markalı ürünler dışındaki Windows bilgisayarların bulunması çok zor bir durum. Cihazların parçalanma durumuda olduğu için resmi makamlara şikayet edilse bile ciddi bir vaka olmadıkça bulunacağını zannetmiyorum.

  See less
 8. Hesabınız kalıcı olarak silindiyse aynı kullanıcı adını almanıza izin vermezler. Ayrıca verilerinizi de geri getiremezsiniz. Maalesef Instagram politikaları çok sert.

  Hesabınız kalıcı olarak silindiyse aynı kullanıcı adını almanıza izin vermezler. Ayrıca verilerinizi de geri getiremezsiniz. Maalesef Instagram politikaları çok sert.

  See less
 9. Bahsettiğiniz hata Instagram kaynaklı bir sorundur. Dert etmenize gerek yok çok fazla. İlerleyen zamanlarda otomatik olarak silinecektir. Instagram sunucuları parça parça güncellendiği için hatalar herkeste farklılıklar gösteriyor.

  Bahsettiğiniz hata Instagram kaynaklı bir sorundur. Dert etmenize gerek yok çok fazla. İlerleyen zamanlarda otomatik olarak silinecektir. Instagram sunucuları parça parça güncellendiği için hatalar herkeste farklılıklar gösteriyor.

  See less
 10. Vermiş olduğum hafıza kartları başlangıç seviyesi için yeterli olacak türden kartlar. Güncel olarak yeni kartlarda çıkmış bulunuyor. Üstte vermiş olduğum kartlarda sıkıntı yaratmadan çekim yapmanızı sağlayacaklardır. Benim tavsiyem imkanınız varsa bütçenizi biraz daha zorlayarak üst seviye kartlardaRead more

  Vermiş olduğum hafıza kartları başlangıç seviyesi için yeterli olacak türden kartlar. Güncel olarak yeni kartlarda çıkmış bulunuyor. Üstte vermiş olduğum kartlarda sıkıntı yaratmadan çekim yapmanızı sağlayacaklardır. Benim tavsiyem imkanınız varsa bütçenizi biraz daha zorlayarak üst seviye kartlardan almanız.

  See less